04.09.2021

COVID-19 piirangutes tingitud kord stuudios

Kallid tantsuhuvilised!

Vastavalt Vabariigi Valitsuse 23. augustil välja antud korraldusele COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 leviku tõkestamiseks hakkavad 26. augustist kehtima Arrakis Tantsustuudios järgmised piirangud:

1. Avalikes siseruumides (huvikeskuste aatrium,fuajee, koridor, wc-d ja jt ruumid) võivad isikud koos viibida ja liikuda hajutatult.
2. Avalikes siseruumides viibijad peavad kandma kaitsemaski või katma suu ja nina.
(Piirangut ei kohaldata alla 12-aastastele isikutele või juhul, kui kaitsemaski kandmine või suu ja nina katmine ei ole tervislikel põhjustel või muid olulisi põhjuseid arvestades mõistlik.)
3. Avalikes siseruumides tuleb järgida hügieenireegleid – pesta ja desinfitseerida käsi. Selleks on kõik vajalik huvikeskustes olemas
4. Etenduste ja kontsertide toimumise päeval Viimsi Huvikeskuses toimub COVID-19 tõendite kontroll 1h enne etenduse algust huvikeskuse välisuksel. Tõendit peavad näitama nii üritusele tulijad kui ka huviringide külastajad.

Sisetingimustes kontrollitud tegevuste korraldamisega seotud piirangud:

  • Tantsutunnis osaleja peab ette näitama tõendi vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse PCR või antigeeni kiirtesti kohta.
  • Kui tunned ennast haigena (ka vaksineeritud!), palun jää koju ja võta ühendust perearstiga, haigusümptomitega pole lubatud tantsutunnist osa võtta!

Rohkem infot