Arrakis Tantsustuudio treenerid

JELENA
Idamaine tants (kõhutants)

Juhendab kõhutantsu gruppe alg-, kesk-, ja edasijõudnud tasemele.
Jelena on professionaalne idamaise tantsu artist ja tantsuõpetaja. Jelena on erinevaid tantsustiile harrastanud juba varajasest lapsepõlvest. Hiljem teismelise eas on pikemalt harrastatud free style ja show tantsu, kus oli võimalus ka varakult treeneri tööga kätt proovida, juhendades laste show -tantsu gruppi.
Idamaiste tantsudega alustas põhjalikult 2006 aastal. Alates esimesest kokkupuutest idamaise tantsuga on see olnud lahutamatu osa tema elust.
Jelena on samuti Eesti Idamaise Tantsu Keskuse üks asjutajatest, rahvusvahelise idamaise tantsu festivali “Idamaine Kevad” üks korraldajatest, idamaiste tantsude konkursi Saare Johara üks korraldajatest, Arrakis Tantsustuudio eestvedaja ja treener ning Eestis ilmuva esimese idamaiste tantsude ajakirja Tantsija peatoimetaja.
Kogu infot treeneri kohta saab lugeda SIIT


JANE
(puhkusel)
jane@arrakis.ee
Idamaine tants (kõhutants), Salsa, Fusion

Jane on noor andekas idamaise tantsu artist ja Arrakis Tantsustuudio tantsuõpetaja kes on tantsuga tegelenud juba lapsepõlvest. Tantsimisega aktiivselt alustas aastal 2000, harrastades põhiliselt laste-, klassika-, karakter- ja show tantsu, millele hiljem lisandus veel jazz ja aeroobika. Tänu tantsu juhendajate vaheldumisele sai proovitud palju tantsustiile balletist hip-hop´ni.
Jane on osalenud erinevatel tantsuvõistlustel ja festivalidel, nagu näiteks Koolitants (2006-2010), Sambafestival (2000-2005) jt.
Idamaiste tantsude õppimist alustas 2010. aastal. Juba samal aastal sügisel hakkas regulaarselt kõhutantsu tundides käima ning võtma täiendavalt kursusi erinevatel idamaiste tantsude üritustel ja festivalidel.
Kõhutantsu õpetamisega alustas 2011. aastal huvikoolis Inspira. Lisaks tantsutundide läbiviimisele juhendab Jane ka kõhutantsu gruppi Rafa, mille koosseisus on käidud esinemas üle Eesti erinevatel üritustel, festivalidel ja erapidudel.
Lisaks kõhutantsule harrastab Jane veel aktiivselt eesti rahvatantsu ja ladina-ameerika tantse ning ajaloolist tantsu – kus on ta samuti eestvedaja ja juhendaja rollis.
Jane on saavutanud eripreemia koreograafia „Dansöz dünya“ eest „Hea Rühi“ liikumisvõistlustel aastal 2011 ja samuti eripreemia 2012. aastal. Saavutuste pagasisse kuulub veel „Saare Johara“ gruppide arvestuses II koht Rafa grupi koosesisus, mille eestvedajaks ja juhendajaks on samuti Jane.
Jane korraldab Kuressaares regulaarselt toimuvat idamaiste tantsude üritust Saare Hafla ja on üks korraldajatest idamaiste tantsude konkursil Saare Johara.
Kui Sa avastad enda jaoks selle tunde, mis sinus tekitab tantsimine, siis on võimatu sellest tundest enam loobuda..“ Jane


MARI ÄÄREMETS
(puhkusel)
mari@arrakis.ee

Tribal Fusion tantsu artist ja Arrakis Tantsustuudio tantsuõpetaja.
Juhendab Tribal Fusioni tantsu gruppi.

Mari alustas idamaise tantsu õppimist 2003 aastal tantsustuudios “DanceAct” Iris Frolov´i ja Ines Karu juhendamisel. Oma tantsu oskusi on ta pidevalt täiendanud nii eesti, soome kui ka egiptuse õpetajate kursustel.
2007-2011 oli idamaise tantsuteatri „Müstika Maagiline Teater“ Tribal trupi koosseisus, kellega sai esinetud mitmesugustel festivalidel Eestis (Keskaja Päevad, Viru Folk koos ansambliga Atlas), Lätis „Hafla“ –tel.
2011 aastast on peamiselt tegelenud Tribal Fusion tantsustiiliga ning täiendanud ennast erinevatel festivalidel ja kursustel Euroopas.
Mari õpetajateks on olnud Jaana Hansman (Yahna), Mira Betz, Manca Pavli, Rachel Brice, Mardi Love, Heather Stants, Samantha Emanuel, Unmata jpt.
2012 aastast on Mari Arrakis Tatsustuudios Tribal Fusion tantsustiili õpetaja.
Mari armastab tantsu ja sellega kaasnevat emotsiooni :)