Soolo salsa tantsutreening algajatele Kuressaares!

Postitatud : 11.06.2015

Esmakordselt Kuressaares soolo salsa tunnid algajatele

Tunnid toimuvad juuli kuus esmaspäeviti kell 18:00
aadressil Tallinna mnt 12
Esimene tantsutund juba 6 juulil

Juuli kuu kursuse tasu 20 eur
Üksik tund 8 eur

Treeningusse on vajalik eelnevalt registreerida:
info@arrakis.ee või helistage 50 51 357

Salsa on ülemaailmselt tuntud tants, mis originaalselt on pärit Kuubalt. Kuuekümnendate aastate lõpus ning seitsmekümnendate alguses kasutati sõna “salsa” New Yorgis, et turustada muusikat, mis eelnevalt oli tuntud kui Afro-Kuuba muusika. Salsa pärinevat algselt Kuuba Son muusikast, millest neljakümnendate lõpus, viiekümnendate alguses arenes välja Mambo. Siiski on ka paljud muud piirkonnad Salsa arengus olulist rolli mänginud tehes antud stiili vägagi omapäraseks.
Trennides alustame Salsa põhisammudega lisades neile ka naiselikku stilistikat. Tehnika kõrvalt õpime ka väikse koreograafia, et praktiseerida ning hiljem ka meenutada õpitut. Ootame kõiki naisi, vanusest ja tantsu kogemusest olenemata.
Riietus ja jalanõud- riietus on vaba, pane selga just see, milles end mugavalt tunned. Naistele sobib kindlasti seelik või kleit, jalga soovitame panna kingad või tugeva tallaga vaba aja jalatsid (ehk mitte tantsu sussid). Tähtis on, et kinga konts poleks alguses liiga kõrge- see teeb liikumise raskemaks. Kuna treeningud toimuvad siseruumides siis palume võtta kaasa vahetusjalatsid.

Tantsutundi juhendab Jane Kaju